حواله بانکی به اروپا

حواله بانکی به اروپا

در حال حاضر افراد زیادی تحت عناوین مختلف مثل دانشجو یا بازرگان در کشورهای اروپایی فعال هستند و بسیاری هم یکی از این کشورها را به عنوان محل زندگی خود برگزیده‌اند. این مسئله نیاز جدیدی ایجاد کرده تا افراد برای تامین مخارج زندگی یا جهت ایجاد قرادادهای تجاری نیازمند انتقال پول از ایران به کشورهای اروپایی باشند. یکی از راه‌های انتقال پول به خارج از کشور ارسال حواله بانکی بین‌المللی در قالب سیستم‌ سوئیفت است.

متاسفانه محدودیت‌های بانکی بین‌المللی باعث شده تا افراد برای ارسال حواله ارزی و انتقال پول به خارج از کشور با مشکل مواجه باشند. در بعضی موارد به دلیل همین محدودیت‌ها افراد مجبور شده‌اند برای ارسال حواله‌ی بانکی یا انتقال پول، هزینه‌های بالا و خارج از عرف به عنوان کارمزد بپردازند. صرافی آتاهان در تلاش است تا در جهت آسان‌تر کردن این مشکل، خدماتی مطمئن در زمینه‌ی ارسال حواله ارزی سوئیفت به هموطنان گرامی ارا‌ئه کند.

ارسال حواله ارزی سوئیفت به اروپا

یکی از راه‌های مطمئن برای انتقال پول به اروپا، ارسال مبلغ مورد نظر از طریق حواله‌های بانکی است. همانطور که پیش از این اشاره کردیم با توجه به محدودیت‌ها، همه‌ی افراد نمی‌توانند این کار را به راحتی انجام بدهند یا در صورت انجام آن به صورت شخصی باید هزینه‌های جانبی زیادی را متقبل بشوند.
مجموعه‌ی صرافی آتاهان با کادری متعهد آمادگی ارسال مطمئن و سریع حواله‌های ارزی در مبالغ مختلف را برای هموطنان گرامی فراهم کرده است. شما می‌توانید جهت استفاده از این خدمات با صرافی آتاهان تماس بگیرید و از مشاوره‌ی متخصصین این صرافی جهت صدور حواله سوئیفت خود بهره ببرید و با مراجعه به صرافی حواله‌ی بانکی با مبلغ مورد نظر خود (حتی مبالغ پایین که مراکز دیگر از انجام حواله‌های آن سر باز می‌زنند)  را سفارش بدهید و از انجام انتقال وجه آن در سریع‌ترین زمان ممکن و با پایین‌ترین هزینه‌ی کارمزد اطمینان داشته باشید.

 

برای درخواست خدمات ارائه شده توسط سایت با شماره تماسهای شرکت تماس حاصل بفرمایید .

ارومیه، خیابان کاشانی، روبروی برج سپهر بانک صادرات

تلفن : 32259797 - 044    فاکس : 32259696 - 044

ساعت کار دفتر از ۹ صبح الی ۹ شب به صورت یکسره

تمامی محصولات و خدمات این سایت،حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

طراحی وب سایت توسط اطلس نما