حواله درهم به امارات

حواله درهم به امارات

ارسال و دریافت حواله درهم امارات در صرافی آتاهان به هر میزان به حساب شخصی یا شرکتی بصورت آنی انجام می شود. این صرافی با داشتن کارگزاران قوی در دبی علاوه بر حواله بانکی امکان تحویل نقدی درهم در امارات را برای مشتریان خود فراهم نموده است تا از حمل پول نقد در سفر خود بی نیاز شوند.

از گذشته تا به امروز ایرانیان زیادی با مراکز تجاری مختلف این کشور همکاری داشته‌اند و در مواردی هم سرمایه‌گذاری‌های بزرگی توسط ایرانیان در امارات انجام گرفته است که این امر موجب گسترش تبادل حواله‌های ارزی بین دو کشور شده است. شاید شما، فرزندتان یا یکی از وابستگانتان در امارات متحده عربی در حال تحصیل باشد و تامین مخارج سالانه یا ماهانه‌ی شما از منبعی در ایران باید به حساب شخصی شما در کشور امارات واریز بشود، یا اینکه با یکی از مراکز اقتصادی امارات داد و ستد دارید و یا به هر دلیل دیگری قصد دارید مبلغی را به یک حساب بانکی در کشور امارات واریز کنید. در این صورت استفاده از خدمات حواله‌ ارزی صرافی آتاهان می‌تواند راهگشای بسیاری از مشکلات شما باشد.

ارسال حواله ارزی سوئیفت به امارات متحده عربی

با توجه به دسترسی‌ها و حساب‌های مختلفی که مجموعه‌ی صرافی آتاهان در بانک‌های طرف معامله با بانک‌های کشور امارات دارد، امکان صدور حواله‌ی بانکی به مقصد حساب‌های مختلف بانک‌های این کشور در مبالغ مختلف، حتی مبالغ کم، از طرف مجموعه‌ی ما امکان‌پذیر است. بنابراین شما می‌توانید با تماس با متخصصین صرافی آتاهان ، سفارش خود در راستای صدور و ارسال حواله بانکی به دوبی را ثبت کنید تا حواله‌ مورد نظر در اسرع وقت و با دقت بالا صادر شده و مبلغ درخواستی به حساب مورد نظر واریز شود.

لازم به ذکر است تمامی خدمات صدور و ارسال حواله بانکی در صرافی آتاهان با توجه به پشتوانه‌ی تجربه‌ی زیاد در زمینه صدور حوالجات ارزی و  پایین‌ترین نرخ کارمزد و بالاترین ضریب اطمینان توسط کادری متخصص صورت می‌گیرد.

 

 

برای درخواست خدمات ارائه شده توسط سایت با شماره تماسهای شرکت تماس حاصل بفرمایید .

ارومیه، خیابان کاشانی، روبروی برج سپهر بانک صادرات

تلفن : 32259797 - 044    فاکس : 32259696 - 044

ساعت کار دفتر از ۹ صبح الی ۹ شب به صورت یکسره

تمامی محصولات و خدمات این سایت،حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

طراحی وب سایت توسط اطلس نما