حواله بانکی به انگلستان

حواله بانکی به انگلستان

حواله‌ی بانکی یکی از راه‌های مطمئن، سریع و کم هزینه برای انتقال پول به کشورهای مختلف دنیا است. برای انتقال پول به حساب‌های بانکی در کشور انگلستان هم می‌توانید از این سیستم ایمن و سراسری استفاده کنید.

کشور انگلستان در حال حاضر میزبان تعداد زیادی از ایرانیان است که به دلایل مختلفی مثل تحصیل یا تجارت در آنجا زندگی می‌کنند. به همین دلیل گاهی پیش می‌آید که افراد بخواهند از ایران به یک حساب بانکی در این کشور مبالغی را واریز کنند. اگر شما هم جزو افرادی هستید که به خدمات انتقال وجه به کشور انگلستان نیاز دارید، می‌توانید برای انجام بهتر و سریع‌تر این انتقال از خدمات حواله‌ ارزی سوئیفت صرافی آتاهان استفاده کنید.

حواله‌ ارزی سوئیفت به انگلستان

خدمات حواله‌ بانکی به انگلستان در صرافی آتاهان توسط کادری باتجربه و آشنا به مراحل مختلف صدور این حواله صورت می‌گیرد و شما می‌توانید با استفاده از راه‌های تماس پیش‌بینی شده در بخش «تماس با ما» وب‌سایت مجموعه، جهت صدور حواله‌های خود در مبالغ مختلف کم یا زیاد با کادر آتاهان مشورت کنید. صرافی ما بدون توجه به مبلغ مورد نظر شما برای انتقال به حساب‌های بانکی خارج از کشور، این خدمات را برای شما انجام می‌دهد.
 در این سیستم شما می‌توانید مبلغ دلخواه خود را به مسئول مربوطه اعلام کنید تا پس از تکمیل مدارک حواله‌ شما صادر شود. با ارسال وجه از طریق حواله‌ ارزی، می‌توانید روی پشتیبانی مستقیم و کارآمد سیستم‌های بانکی حساب کنید، همچنین این خدمات با پشتیبانی و پیگیری مسئولانه‌ی کادر صرافی آتاهان با دقت بیشتر و با کم‌ترین هزینه برای شما صورت می‌گیرد.

 

 

برای درخواست خدمات ارائه شده توسط سایت با شماره تماسهای شرکت تماس حاصل بفرمایید .

ارومیه، خیابان کاشانی، روبروی برج سپهر بانک صادرات

تلفن : 32259797 - 044    فاکس : 32259696 - 044

ساعت کار دفتر از ۹ صبح الی ۹ شب به صورت یکسره

تمامی محصولات و خدمات این سایت،حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

طراحی وب سایت توسط اطلس نما