درباره ما

صرافی آتاهان متشکل از تیمی جوان ، حرفه ای و با تجربه در حوزه تبادلات مالی بین المللی می باشد که به لطف پروردگار توانست در سال 95 با اخذ مجوز صرافی نوع جدید از بانک مرکزی ایران فعالیت خود را بیش از پیش گسترش دهد. تمامی تلاش ما بر این است که بتوانیم با ارائه سرویس دهی عالی به مشتریان خود رضایت حداکثری آنان را جلب نموده و احترام به حقوق مشتری را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

برخلاف برخی از صرافی های مجاز که کماکان از طریق روش های سنتی اقدام به تبادلات مالی می کنند و به همین خاطر در اکثرمواقع از قبول حواله های خرد سر باز می زنند ، مهم ترین هدف ما این است که بتوانیم همگام با تکنولوژی روز و با بهره گیری از دانش و تجربه خود ، بهترین راهکارهای مالی را برحسب نیاز مشتریان به هموطنان عزیز ارائه دهیم تا در هزینه و وقت آنها صرفه جویی گردد و بتوانیم پاسخگوی نیاز مشتریان در هر حجمی باشیم.

ما می خواهیم فصل نوینی از تبادلات مالی در فضای بین المللی را آغاز نماییم و در این راه پیشتاز باشیم. لذا همواره بدنبال یافتن بهترین ، امن ترین و سریع ترین راه ممکن برای انجام امور پرداختی مشتریان خود هستیم.

ارومیه، خیابان کاشانی، روبروی برج سپهر بانک صادرات

تلفن : 32259797 - 044    فاکس : 32259696 - 044

ساعت کار دفتر از ۹ صبح الی ۹ شب به صورت یکسره

تمامی محصولات و خدمات این سایت،حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

طراحی وب سایت توسط اطلس نما